Lista mailingowa

Z życia szkolnego koła PCK Z życia szkolnego koła PCK

Jesteś tu: » Strona główna » Z życia szkolnego koła PCK

Z życia szkolnego koła PCK

W dniach od 17 do 20 maja członkowie PCK prowadzili na terenie szkoły oraz po niedzielnych mszach św.  kwestę na rzecz potrzebujących. Została ona zainicjowana przez Zarząd Okręgowy PCK w Lublinie.  Pieniądze zebrane do puszek  trafią do najbardziej potrzebujących w powiecie łukowskim.  W ubiegłym roku zostały zakupione za nie przybory szkolne, przygotowane paczki świąteczne oraz sfinansowane wyjazdy wakacyjne dzieci z biedniejszych rodzin.

Nasza szkoła, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor, była punktem, do którego przywożono i w którym rozliczano pieniądze zebrane w innych szkołach z terenu gminy Trzebieszów. 21 maja mieliśmy więc okazję gościć opiekunów Szkolnych Kół PCK oraz uczniów, którzy brali udział w kweście. Nie brakuje zatem ludzi, którzy chętnie poświęcają swój czas, by pomagać innym.